Jsme výhradní distributor firmy Locherber Milano


úvodní Vůně pro interiér Příslušenství Luxusní dřevěné koncovky na difuzér Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - ZEBRANO, 1 ks


Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - ZEBRANO, 1 ks

Koncovka na 2,5 l difuzér ze DŘEVA ZEBRANO.

Objednací číslo: LH 410140 New

Dostupnost: NA OBJEDNÁVKU - dodáme do 6 týdnů
Naše cena s DPH:
Cena bez DPH:
10 855 Kč
8 971 Kč
Super dárky ZDARMA

Na objednávku do 6 týdnů Doprava zdarma

Locherber Milano Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - ZEBRANO, 1 ks

Koncovka na difuzér 2500 ml Locherber Milano ze vzácného a ušlechtilého DŘEVA ZEBRANO.

Jedná se o exotické dřevo, které svým vzhledem připomíná zebru. Je to velmi tvrdé a velmi těžké dřevo. Zbarvení dřeva přechází z oranžové až do tmavě hnědé barvy, přičemž je struktura dřeva je jemná a doplněna světlejšími a tmavšími pruhy. 

Pochází z Kamerunu, Gabonu, Konga e rovníkové Guiney. Kmen stromů roste rovně až do 40 metrové výšky. Zebrano bylo hojně využívané pro výrobu nábytku zejména ve 30. letech 20. století a nyní se opět vrací do módy. 

Je to velmi cenný materiál, který je již téměř k nesehnání a stromy jsou velmi vzácné (často existuje pouze 1 exemplář na 1 km2) a jejich těžba tedy podléhá velmi přísné kontrole.

 

Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - ZEBRANO, 1 ks     Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - ZEBRANO, 1 ks

Dřevo ZEBRANO nebo také ZEBRAWOOD se pro svoji strukturu a odolnost používá v nábytkářském průmyslu k výrobě nábytku, dýhy a k vykládání intarzii. Použité bylo například v interiérech Vily Tugendhat či v interiérech Adolfa Loose.

Vzácný a majestátní materiál vyžaduje při opracování trpělivost, rozhodnost, sílu, ale i jemnost. Výsledkem je nádherný prvek podněcující krásu interiéru.

Kamenné i dřevěné drahocenné koncovky na difuzéry 2500 ml Locherber Milano v sobě skrývají všechny tyto vlastnosti: majestátnost, trpělivost, sílu, odolnost, pevnost a zároveň jemnost, a krásu spojení přírody a lidského ducha.

Objednací číslo: LH 410140 New
Výrobce: Locherber Milano
Kategorie: Luxusní dřevěné koncovky na difuzér
Dostupnost: NA OBJEDNÁVKU - dodáme do 6 týdnů
Objem: 250 ml
Virtuálka: Dřevěná koncovka
Kolekce: Na objednávku | LUXURY PRODUCTS | Rare lids Collection