Jsme výhradní distributor firmy Locherber Milano


úvodní DÁRKY PRO FIRMY


DÁRKY PRO FIRMY

FIREMNÍ LUXUSNÍ DÁRKY LOCHERBER MILANO

Odlište se od konkurence a darujte vašim obchodním partnerům, kolegům či zaměstnancům voňavý balíček, díky kterému si na vás vzpomenou vždy, kdykoli se podívají na designový difuzér, anebo ucítí příjemnou vůni.

K dispozici jsou velmi elegantní dárkové sady v tvrdých luxusních krabicích s logem v několika různých provedeních - podívejte se do záložky Elegantní dárkové sady.

Pokud si nejste jisti výběrem, zašlete nám poptávku emailem, rádi Vám navrhneme řešení pro Vaše zákazníky nebo zaměstnance na míru. Můžete se zastavit v našem showroomu anebo za vámi přijedeme.

Propisky, kalendáře, vína, drobnosti... je to stále stejné. A co takhle pro vaše obchodní parnery nebo zaměstnance dárek, který bude designový, funkční a zároveň praktický? Ideální jsou z naší nabídky například aroma difuzéry Locherber Milano: vyberete si dle velikosti i ceny, dárky jsou luxusně zabalené a reprezentativní. Je také samozřejmě možné je doplnit etiketou s logem Vaší společnosti.

Projděte si náš sortiment a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Můžete se samozřejmě přijet podívat i k nám do showroomu a nabídku si prohlédnout osobně.   

Malá ochutnávka našich dárkových balení je zde: 

     

 

   GIFT BOX 250 ML GIFT BOX 500 ML GIFT BOX CATALYTIC  GIFT BOX CANDELS     Oudh gift box 500 ml