Jsme výhradní distributor firmy Locherber Milano


úvodní Vůně podle typu


Vůně podle typu, aneb Příběh vůní

Vůně Locherber Milano kromě přírodního složení obsahujícího ty nejčistší esenciální oleje a krásného jedinečného designu čistých antických linií, v sobě nesou také příběh: každá vůně je inspirována konkrétním místem.

Tak jako naše oblíbená řada VENETIAE, se kterou si domů odnesete i kousek moře a pravých Benátek. Koncovky difuzérů pochází z mořských kůlů z laguny, které se kvůli lodním červům, kteří je požírají musí každých 20 let měnit. Každé víčko je jiné, každý kus je originál. Anebo novinka řada BANKSIA, kde jsou víčka vyrobená ze šišek Banksie a domů si pořídíte originální kus Austrálie. A co potom Mannequin?

Vydejte se s námi na cestu a poznejte PŘÍBĚH VŮNÍ: najdete zde místo, které nás inspirovalo, složení a také přehled všech produktů, které se v dané vůni vyrábějí - od vůní pro tělo, po vůně do bytu či auta.

11
BŘE

Locherber Milano v Prachaticích

Vážení zákazníci,

nově spolupracujeme s úžasnou prodejnou Waterfall v Prachaticích. Po domluvě osobního termínu návštěvy se vám budou věnovat majitelé a rádi Vás provedou svým showroomem s úžasnou nabídkou produktů a také vůní.

detail