Jsme výhradní distributor firmy Locherber Milano


úvodní Vlasová kosmetika


Přírodní kosmetika na vlasy

V této kategorii jsou přípravky profesionální vlasové kosmetiky SANOTINT a patentované švýcarské řady proti padání vlasů: MIGLIORINZákladem výrobků je zlaté proso, které je bohaté na křemík: důležitou látku pro výživu a ochranu vlasů.

Najdete zde tedy vše, co se týká péče o vlasy: řada SANOTINT zahrnuje přírodní barvy na vlasy: Sanotint Classic (bez čpavku) a Sanotint Light Sensitive (bez čpavku a PPD), přelivy Sanotint Reflex, speciální přípravky pro ochranu vlasů a vlasové pokožky (Zklidňující olej a Nemastící olej Sanotint), šampony pro všechny typy vlasů (včetně speciálního Silver šamponu Sanotint pro blond, šedivé a odbarvované vlasy a Mycího oleje Sanotint), kondicionéry, přípravky na tvorbu účesu a pomůcky.

Švýcarská řada proti padání vlasů MIGLIORIN zahrnuje Šampon Caduta proti padání vlasů, Šampon proti lupům, speciální Fitness šampon, balzám na vlasovou pokožku, vyživující a prokrvující vlasové vody ve spreji anebo v ampulích a kapsle pro vnitřní výživu. 

Všechny produkty jsou BEZ PARABENŮ. Byly dermatologicky testovány a testovány na nikl. Neobsahují GMO.
Respektujte přírodu.

Nejprodávanější produkty v kategorii

  • Značky a parametry

Žádné zboží v kategorii nebylo nalezeno. Pokud hledáte - upravte prosím své vyhledávací parametry.

Vyzkoušejte také olivový olej na vlasy přímo z Řecka s obsahem toho nejkvalitnějšího krétského olivového oleje.

11
BŘE

Locherber Milano v Prachaticích

Vážení zákazníci,

nově spolupracujeme s úžasnou prodejnou Waterfall v Prachaticích. Po domluvě osobního termínu návštěvy se vám budou věnovat majitelé a rádi Vás provedou svým showroomem s úžasnou nabídkou produktů a také vůní.

detail