Jsme výhradní distributor firmy Locherber Milano


úvodní Tělová kosmetika


Tělová kosmetika

V této kategorii najdete švýcarské produkty značky LOCHERBER a speciální dermogely a krémy řady COSVAL.

Najdete zde vše, co potřebujete pro péči o pokožku těla: tělové krémy, parfémy, sprchové gely, deodoranty, speciální mýdla vhodná i pro alergiky a exematiky, opalovací krémy a speciální produkty z řady Cosval: krémy na bolesti, křečové žíly, karpální tunely, exémy, apod. Díky svému přírodnímu složení zde najdete i přípravky vhodné i pro kojence, batolata a děti.

Přípravky řady LOCHERBER vznikají v malém bujném kantonu San Gallo VE ŠVÝCARSKU, kde je každodennost stále ještě určována přírodou a jejími přirozenými cykly. Již od minulého století se rodina Locherber věnuje sbíraní a katalogizaci rostlin a bylin pro každodenní péči o tělo.

Poslední generace dovedla k dokonalosti jednoduché rodinné tradice a umožnila tak všem vychutnat si plody tohoto jednoduchého a zdravého života. Takto vznikla kosmetická řada LOCHERBER: výrobky nezbytné pro ošetření každého typu pokožky a prevence pro zachování její celistvosti a mládí. Široká škála výrobků LOCHERBER nabízí vše, co potřebujeme každý den, abychom se cítili „ve své kůži“ a zároveň zcela respektovali přírodu.

Všechny produkty jsou BEZ PARABENŮ. Byly dermatologicky testovány a testovány na nikl. Neobsahují GMO.
Respektujte přírodu.

Nejprodávanější produkty v kategorii

  • Značky a parametry

Žádné zboží v kategorii nebylo nalezeno. Pokud hledáte - upravte prosím své vyhledávací parametry.

11
BŘE

Locherber Milano v Prachaticích

Vážení zákazníci,

nově spolupracujeme s úžasnou prodejnou Waterfall v Prachaticích. Po domluvě osobního termínu návštěvy se vám budou věnovat majitelé a rádi Vás provedou svým showroomem s úžasnou nabídkou produktů a také vůní.

detail