Jsme výhradní distributor firmy Locherber Milano

Přírodní léky na spaní - doplňky stravy

Problémy se spánkem nebo usínáním má každý druhý člověk. Je to způsobeno životním stylem, špatným stravováním a spacími návyky. Nespavosti se nelze zbavit najednou, občasné užití prášku na spaní nic nevyřeší, je to dlouhodobý proces. Nejlépe je zařadit přírodní léky přímo do stravy. Už žádná chemie do těla.

Námi nabízená produktová řada pro zdraví COSVAL představuje vysoce kvalitní přírodní bylinné doplňky stravy, které mohou vhodnou a přírodní formou nahradit klasické tablety na spaní. Všechny přísady jsou na bázi bylin a jejich léčivých účinků. Složení našich produktů působí na udržení správného poměru bdělosti a spánku. Obsahují vitamín B6, který reguluje hormonální aktivitu a melatonin, který zkracuje dobu usnutí. Poruchy spánku a melatonin totiž úzce souvisí. K dostání jsou ve formě kapek i prášků na spaní obsahující melatonin bez předpisu nebo bez receptu.

Nejprodávanější produkty v kategorii

  • Značky a parametry

Žádné zboží v kategorii nebylo nalezeno. Pokud hledáte - upravte prosím své vyhledávací parametry.

11
BŘE

Locherber Milano v Prachaticích

Vážení zákazníci,

nově spolupracujeme s úžasnou prodejnou Waterfall v Prachaticích. Po domluvě osobního termínu návštěvy se vám budou věnovat majitelé a rádi Vás provedou svým showroomem s úžasnou nabídkou produktů a také vůní.

detail