Jsme výhradní distributor firmy Locherber Milano


úvodní Vůně pro interiér Příslušenství Luxusní dřevěné koncovky na difuzér Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - LIBANONSKÝ CEDR, 1 ks


Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - LIBANONSKÝ CEDR, 1 ks

Koncovka na 2,5 l difuzér ze DŘEVA LIBANONSKÉHO CEDRU.

Objednací číslo: LH 410144 New

Dostupnost: NA OBJEDNÁVKU - dodáme do 6 týdnů
Naše cena s DPH:
Cena bez DPH:
10 855 Kč
8 971 Kč
Super dárky ZDARMA

Na objednávku do 6 týdnů Doprava zdarma

Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - LIBANONSKÝ CEDR, 1 ks

Koncovka na difuzér 2500 ml Locherber Milano z ušlechtilého DŘEVA LIBANONSKÉHO CEDRU.

Cedr libanonský je dlouhověký horský strom, nejstarší exempláře mají přes tisíc let. Dorůstá podle místních podmínek do výše 20 až 40 m, jeho kmen může mít v průměru až 3 m. Dřevo je ze všech jehličnanů nejbělejší, má nejméně pryskyřice, je rovně rostlé, pevné, odolné dřevokaznému hmyzu i houbám.

Dřevo z cedru libanonského bylo od pradávna velice ceněno. Podle biblických pramenů bylo dřevo z tohoto stromu používáno při stavbě jeruzalémského chrámu králem Šalomounem. Byly z něj zhotovovány nejlepší lodě včetně stěžňů, nábytek a např. i skříně na knihy, ve kterých byly uchráněny před hmyzem. Pro svou vůni se dřeva používalo k vykuřování chrámů a jako obětní dar. Pryskyřicí nebo cedrovým olejem se napouštěly předměty aby byly trvanlivější, používaly se k balzamování. Extraktu z dřeva se místně používá k léčbě ran a různých neduhů.

Má jemnou a hladkou strukturu, není moc tvrdé, ale celkem dobře odolává nárazům či poškození.

Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - LIBANONSKÝ CEDR, 1 ks    Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - LIBANONSKÝ CEDR, 1 ks

Limitovaná edice.

Vzácný a majestátní materiál vyžaduje při opracování trpělivost, rozhodnost, sílu, ale i jemnost. Výsledkem je nádherný prvek podněcující krásu interiéru.

Kamenné i dřevěné drahocenné koncovky na difuzéry 2500 ml Locherber Milano v sobě skrývají všechny tyto vlastnosti: majestátnost, trpělivost, sílu, odolnost, pevnost a zároveň jemnost, a krásu spojení přírody a lidského ducha.

Objednací číslo: LH 410144 New
Výrobce: Locherber Milano
Kategorie: Luxusní dřevěné koncovky na difuzér
Dostupnost: NA OBJEDNÁVKU - dodáme do 6 týdnů
Objem: 250 ml
Virtuálka: Dřevěná koncovka
Kolekce: Na objednávku | LUXURY PRODUCTS | Rare lids Collection