Jsme výhradní distributor firmy Locherber Milano


úvodní Vůně pro interiér Příslušenství Luxusní dřevěné koncovky na difuzér Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - ČERNÝ EBEN, 1 ks


Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - ČERNÝ EBEN, 1 ks

Koncovka na 2,5 l difuzér z ČERÉHO EBENOVÉHO DŘEVA

Objednací číslo: LH 410138 New

Dostupnost: NA OBJEDNÁVKU - dodáme do 6 týdnů
Naše cena s DPH:
Cena bez DPH:
10 855 Kč
8 971 Kč
Super dárky ZDARMA

Na objednávku do 6 týdnů Doprava zdarma

Locherber Milano Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - EBANO NERO, 1 ks

Koncovka na difuzér 2500 ml Locherber Milano z drahocenného a velmi vzácného ČERNÉHO EBENOVÉHO DŘEVA, které pochází z indických, indonézských a východoafrických pralesů. Je to jedno z nejdražších dřev na světě a často se prodává po gramech, nikov po kilogramech.

Eben je tvrdé a těžké dřevo černé barvy s jemnou strukturou. Používá se k výrobě nábytku, hudebních nástrojů (resp. jejich částí), ozdobných předmětů, intarzii či v řezbářství.

Všechny druhy mají velmi úzkou, šedobílou běl a velmi tmavé, někdy zcela černé jádro. Hustota ebenu je silně závislá na druhu, obvykle dosahuje asi 1000 kg/m³, rozsah je ale velmi proměnlivý od 900 až 1300 kg/m³. Jde o dřevo velmi tvrdé, obtížně obrobitelné, se sklonem k odštipování, ale velmi dobře se leští.

 

Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - EBANO NERO, 1 ks   Rare Lid Dřevěná koncovka na 2,5 l difuzér - EBANO NERO, 1 ks

Limitovaná edice.

Vzácný a majestátní materiál vyžaduje při opracování trpělivost, rozhodnost, sílu, ale i jemnost. Výsledkem je nádherný prvek podněcující krásu interiéru.

Kamenné i dřevěné drahocenné koncovky na difuzéry 2500 ml Locherber Milano v sobě skrývají všechny tyto vlastnosti: majestátnost, trpělivost, sílu, odolnost, pevnost a zároveň jemnost, a krásu spojení přírody a lidského ducha.

Objednací číslo: LH 410138 New
Výrobce: Locherber Milano
Kategorie: Luxusní dřevěné koncovky na difuzér
Dostupnost: NA OBJEDNÁVKU - dodáme do 6 týdnů
Objem: 250 ml
Virtuálka: Dřevěná koncovka
Kolekce: Na objednávku | LUXURY PRODUCTS | Rare lids Collection